Paladins na Nintendo Switch?

paladins nintendo switch

Bez wątpienia Paladins rozwija się szybko i prężnie. Nie tak dawno temu gra zawitała na platformę Xbox One oraz PlayStation 4. Czy już niebawem powinniśmy spodziewać się publikacji również na Nintendo Switch? Wiele wskazuje, że tak!


W maju tego roku, Todd Harris, współzałożyciel Studia Hi-Rez, zapytany o Switch wyznał w wywiadzie dla DualShockers, że nie planują Paladins na tę platformę, ani nad tym obecnie nie pracują.

„Nie na ten moment. W tej chwili skupiamy się głównie na PC/Mac, Xbox One oraz PlayStation 4.”

Nie została jednak wykluczona możliwość współpracy oraz wsparcia dla Switch, choć na tamten moment studio nie było gotowe na dołączenie do przedsięwzięcia ze względu na rozwój skierowany w stronę innych platform. Od najnowszej wersji gry tj. Open Beta 62, w plikach Paladins można znaleźć nowe pliki konfiguracyjne dla platformy Switch. Jeżeli spojrzymy w przeszłość zobaczymy, że wersja Paladins na PlayStation 4 także została przewidziana dzięki tym plikom. Teraz pora na Switch, co stanowi świetną okazję dla Hi-Rez, oraz miły dodatek do listy gier dostępnych na tej konsoli.

Będziemy was informować, jeżeli pojawi się więcej szczegółów przy kolejnych przeciekach z gry.

A Wy co o tym myślicie? Podoba Wam się ten pomysł i chętnie sami zagralibyście na tej platformie? Dajcie znać w komentarzach!

News by GolDi @ PaladinsPoland.pl

GolDi

GolDi

Redaktor at Paladins Poland
Gra w Paladins od grudnia 2015. Jest typowym śmieszkiem, lubiącym dobrą muzykę. Napady furii na grę przynajmniej 10 razy w ciągu dnia. Można go spotkać prawie 24/7 na Discordzie.
GolDi

Latest posts by GolDi (see all)