Darmowe skiny za oglądanie turnieju na Twitch!

Darmowe skiny za oglądanie turnieju na Twitch!

Paladins wraca z transmisjami na platformę Twitch! Z okazji nadchodzących, esportowych wydarzeń podczas oglądania rozgrywek będziecie mieli okazję zgarnąć darmowe skiny do gry! O jakie konkretnie chodzi? Sprawdźcie sami!


Dzisiaj rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń związanych z esportową sceną Paladins, którego finał odbędzie się na początku przyszłego roku podczas Hi-Rez Expo (HRX) 2018. Po tygodniach rozgrywek Paladins Global Series oraz Paladins Premier League, których prawa do transmisji posiadał z wyłącznością serwis Facebook z przyjemnością informujemy, że transmisja powraca na Twitch wraz z Paladins World Championship Qualifiers!

W sobotę oraz niedzielę (18-19.11) dwie najlepsze drużyny PGS z Europy i Ameryki Północnej zmierzą się z zespołami z PPL aby zapewnić sobie miejsce podczas HRX 2018. Rozgrywki rozpoczynają się o 11:00 ETD (17:00 czasu polskiego). Pomimo ogromnych emocji związanych z rozgrywkami dla wszystkich fanów esportu, Hi-Rez Studios przygotowało coś jeszcze dla wszystkich fanów gry, którzy w tych dniach zdecydują się na oglądanie transmisji.


Harmonogram: Jesienny LAN Paladins – Informacje


Do zgarnięcia będą Bloodmoon Cassie, Quicksilver Ying, które wypadają ze streamów już od czerwca oraz absolutna nowość, którą jest HRX 2018 Digital Loot Pack – w grze kosztuje aż 800 kryształów!!

Co należy zrobić by mieć szansę na wygranie tych niesamowitych skórek?

  1. Połącz swoje konto Hi-Rez w kontem na Twitch’u – dzięki temu będzie wiadomo kim jesteście, a oprócz tego dostaniecie całkowicie za darmo Ying oraz jej Illusory Mirror z logo tego serwisu!
  2. Oglądaj transmisję na oficjalnym kanale Paladins w sobotę i niedzielę od 17:00.
  3. Rozkoszuj się niesamowitym widowiskiem Paladins World Championship Qualifiers i czekaj aż bot, który losowo będzie wybierał zwycięzców, napisze wiadomość właśnie do Ciebie!
  4. Dla pewności, jeśli korzystasz z AdBlocker’a lub innego oprogramowania tego typu – wyłącz je podczas transmisji.

Życzymy Wam dużo szczęścia w zgarnianiu nagród i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić podczas tego wydarzenia. Powodzenia!

News by NANA9493 @ PaladinsPoland.pl

NANA9493

NANA9493

Redaktor at Paladins Poland
Od najmłodszych lat miłośniczka krajów Dalekiego Wschodu, a w szczególności Chin. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty, głównie poprzez podróże i poznawanie nowych ludzi. Fanka kuchni orientalnej, kinematografii oraz gier wideo. Skrupulatna w działaniu oraz oddana swoim pasjom.
NANA9493

Latest posts by NANA9493 (see all)