Nowa mapa ujawniona! Lore coraz bliżej?

Nowa mapa ujawniona! Lore coraz bliżej?

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, nadszedł ten dzień. Dzień, w którym poznaliśmy najnowszą mapę, która to pojawi się najprawdopodobniej w nadchodzącej aktualizacji gry.


Nie minęło tak wiele czasu od wprowadzenia poprzednich dwóch map, które wyglądem bardzo są do siebie podobne. Mowa tu o Splitstone Quarry (Głęboki Kamieniołom) oraz Foreman’s Rise. Uwagę przyciągała szczególnie ta pierwsza ponieważ była ściśle powiązana z lore (historią) Ruckus’a. Najnowsza mapa, która pojawi się w Królestwie również łączy się historią pewnej postaci…

Mapa będzie nosić nazwę Magistrate’s Archive (w tłumaczeniu na polski Archiwum Magistratu). Całość przypomina nieco znaną już nam mapę Stone Keep (Kamienna Twierdza). Wygląda jednak na to, że będzie tam nieco więcej zamkniętej przestrzeni, co będzie premiować postaci lubiące walczyć na krótki dystans (jak Terminus czy Barik), aczkolwiek z ostatecznymi osądami zaczekalibyśmy do jej oficjalnego wypuszczenia. Będzie to mapa dla trybu Onslaught (Szturm) – jest to finalna wersja mapy testowej o nazwie „Shade”. Jak już wcześniej wspominaliśmy, mapa ta będzie powiązana z jakimś Czempionem – prawdopodobnie chodzi tu o Jenos’a ze względu na znajdujący się na mapie teleskop czy mapę gwiazd na ścianie. Szklana skrzynia widoczna na zapowiedzi kojarzy się natomiast z filmikiem dedykowanym najnowszej postaci – Vivian. Czy możemy więc dopatrywać się jakiegoś głębszego powiązania także z tą postacią? Co jednak robi tam Maeve – zwykły opryszek i złodziejaszek czy również coś więcej? Kim lub czym jest Magistrat? Wygląda na to, że obiecane kilka miesięcy temu lore (historia) postaci, nadchodzi do nas wielkimi krokami. Jak wiele jeszcze dowiemy się do końca tego roku?

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentacją mapy, który znajduje się poniżej:

Tutaj znajdziecie natomiast gameplay z mapy testowej – KLIK!

Jak wam się podoba nowa arena walk między Czempionami? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach!

News by Ryszelie | NANA9493 @ PaladinsPoland.pl

Ryszelie

Ryszelie

Miłośnik mongolskich bajek (ulubione to Kill la Kill i Fairy Tail, Boku no Hero Academia) oraz muzyki potocznie rozumianej jako cięższe brzmienia (Alestorm, Kabanos, Nocny Kochanek, Korpiklaani, z lżejszych The Offspring, Toy Dolls, Skillet, Talco). Obecnie student 3. roku prawa w Szczecinie, ale spokojnie, nie jest wege i nie chodzi na crossfit. Słowianin z krwi i kości, nie rusza się z domu bez uszanki i butelki wódki.
Ryszelie

Latest posts by Ryszelie (see all)