Legendarne karty #16 – Lian

lian poradnik karty legendarne

Jakie karty legendarne są najlepsze dla najbogatszej mieszkanki Królestwa – potomkini szlacheckiego rodu, Lian? Sprawdźcie sami w kolejnej odsłonie cyklu „Karty Legendarne”!


SKWAPLIWOŚĆ (ALACRITY)

skwapliwość

Łaska trafia wszystkich wrogów przed tobą (zamiast jednego), a czas odnowienia skrócony jest o 1 sekundę. Czas odnowienia umiejętności to teraz 4 sekundy, oprócz tego zadajemy obrażenia pobliskim wrogom. Nie potrzebujemy teraz za bardzo celować, tak trafimy w przeciwnika którego chcemy. Nic dodać, nic ująć.


EMINENCJA (EMINENCE)

Eminencja

Obecność zadaje aż do 50% więcej obrażeń w zależności od dystansu, a czas odnowienia jest skrócony o 4 sekundy. Umiejętności możemy używać co 11 sekund. Im dalej trafiony przeciwnik się znajduje, tym większe obrażenia dostanie, maksymalnie będzie to 1200 obrażeń.


PRECYZJA (PRECISION)

Precyzja

Łaska generuje 8 sztuk amunicji. Co każde użycie Łaski resetuje się nam amunicja i nie potrzebujemy używać przeładowania.


MÓJ WYBÓR

Osobiście wybrał bym Skwapliwość, zmniejszony czas odnowienia umiejętności zwiększa naszą mobilność, a 2 część karty zapewnia nam dodatkowe obrażenia, nie wymagając od nas takiej celności. Mimo wszystko Precyzja wydaje się być bardzo dobrym wyborem, reset amunicji co użycie umiejętności przyśpiesza nasz styl gry, pozwalając zwiększyć nasze obrażenia. Co do Eminencji karta dobra, tylko potrzebujemy dystansu by użyć jak najlepiej naszej umiejętności, co wymusza na nas zmienienie naszego stylu gry na bardziej defensywny.

News by @GolDi

GolDi

GolDi

Redaktor at Paladins Poland
Gra w Paladins od grudnia 2015. Jest typowym śmieszkiem, lubiącym dobrą muzykę. Napady furii na grę przynajmniej 10 razy w ciągu dnia. Można go spotkać prawie 24/7 na Discordzie.
GolDi

Latest posts by GolDi (see all)