Weekend z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP

Weekend z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP

Apsik! Kichnięcie Evie spowodowało potężną burzę lodową, a prognoza zapowiada Kryształy! Załóżcie swoje ulubione zimowe ubrania i wyruszajcie do Królestwa, by wziąć udział w wydarzeniu z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP trwającym od piątku aż do niedzieli! 


· PC:  za pierwsze pięć zwycięstw dnia otrzymacie nagrodę w wysokości 20 Kryształów , więc łącznie możecie zdobyć nawet  100 Kryształów każdego dnia! Skompletujcie wszystkie możliwe zwycięstwa w ciągu wydarzenia weekendowego, a zgromadzicie 300 Kryształów, które będziecie mogli wydać  tak, jak wam się spodoba! Co więcej, przy wszystkich nagrodach na koniec meczu otrzymacie podwójną liczbę punktów VIP.


· Konsole (Xbox One i PlayStation 4): za swoje pierwsze trzy zwycięstwa dnia otrzymacie nagrodę w wysokości 30 Kryształów, więc łącznie możecie wygrać nawet 90 Kryształów każdego dnia. Skompletujcie wszystkie wygrane w ciągu wydarzenia weekendowego, a zgromadzicie  270 Kryształów do wykorzystania w grze! Dodatkowo, przy wszystkich nagrodach na koniec meczu otrzymacie podwójną liczbę punktów VIP.


Co: Weekend z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP

Kiedy: piątek, 22 grudnia, godz. 11:00 (5:00 EST) do poniedziałku, 25 grudnia, godz. 11:00 (5:00 EST).

Gdzie: PC, Xbox One i PlayStation 4.

Nagrody: codziennie 20 Kryształów za zwycięstwo w ramach pierwszych 5 zwycięstw na PC, a więc łącznie nawet 300 Kryształów. Codziennie 30 Kryształów za pierwsze 3 zwycięstwa na konsoli, a więc łącznie do zdobycia aż 270 Kryształów.


W ostatnich tygodniach wielu graczy nie było w stanie ukończyć zadań dnia z powodu błędów w grze. Nadchodzący Weekend z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP ma na celu wynagrodzić wam te straty, a dodatkowo umożliwić zdobycie ciut więcej nagród! Dziękujemy wam za okazaną cierpliwość, podczas gdy staraliśmy się rozwiązać problemy z zadaniami dnia. Mamy nadzieję, że spodoba wam się nowe wydarzenie!

Źródło: Paladins.com

Lukash

Lukash

Nazywany polskim symbolem kappy, student informatyki, wielki fan Marvela i serii Assassin’s Creed. Udaje, że zna się na grafice. W Paladins gra od CB10 i zna się na tej grze jak Sombra na hackowaniu.
Lukash