Rekrutacja! Szukamy nowych członków do naszej ekipy!

rekrutacja

W związku z tym, że chcemy rozwijać stronę, rozpoczynamy rekrutację na nowych członków naszej ekipy!


To już czas żeby do naszej ekipy dołączył ktoś nowy, kto może zrobić coś dobrego dla naszej społeczności! Być może właśnie Ty jesteś tą osobą?

W tym momencie poszukujemy osób na stanowisko:


REDAKTOR


Szukamy osób, które:

 • Interesują się Paladins pod każdym względem. Mamy w planach pisać:
  • Krótkie newsy na gorące tematy
  • Długie i rozbudowane newsy na wiele różnych tematów związanych z grą (wszystko co może zainteresować czytelnika)
  • Poradniki
  • Newsy na temat e-sportu
 • Potrafią posługiwać się poprawną polszczyzną (osoby, które znają trochę angielski też się przydadzą)
 • Mają trochę czasu, który będą mogły poświęcić na rozwój strony/pisanie artykułów
 • Nie stracą zapału do pracy po tygodniu!

  Na razie jak wiecie jesteśmy tylko fanowską stroną, która działa na zasadzie „od graczy, dla graczy”, więc w zamian za poświęcony czas możemy na pewno zaoferować zdobycie doświadczenia, poznanie wielu nowych osób, a w przyszłości wraz z rozwojem portalu będziemy mogli Wam dawać coraz więcej! Mieliśmy osoby w naszej ekipie, które zaczynały u Nas, a teraz liczą się w świecie Paladins. Jeśli chcesz spróbować swoich sił to pisz do nas śmiało!


GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ?


Pisz do nas na maila: PALADINSPOL@GMAIL.COM

lub w wiadomości prywatnej na nasz FanPage: https://www.facebook.com/PaladinsPolandPL

W treści wiadomości napisz imię, nazwisko, krótką notkę o sobie i co możesz wnieść nowego na nasz portal!

Oczywiście nie macie się czego bać. Wszyscy jesteśmy tutaj ludźmi, którzy dołączając do pracy nad portalem nie mieli doświadczenia i po prostu mieli chęć dołożenia swojej cegiełki do polskiej społeczności gry. Po prostu jeśli macie chęć do pracy to dajcie nam znać 😉


STREAMER


Tutaj nie mamy dużych wymagań. Chcemy jedynie żebyś odpalał streamy raz na jakiś czas i dodał na nich wzmiankę o nas. My postaramy się pomóc w reklamowaniu Twojego kanału i raz na jakiś czas będziemy organizować wspólne giveawaye. Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już większym streamerem. Ważne żeby Twój stream nas czymś zainteresował 😉

Jeśli chcesz do nas dołączyć to pisz do nas na maila: PALADINSPOL@GMAIL.COM lub w wiadomości prywatnej na FanPage: https://www.facebook.com/PaladinsPolandPL. W treści wiadomości podaj nam link do Twojego kanału.


YOUTUBER


Tak jak wyżej. Oczekujemy jedynie jakiejś regularności we wstawianiu filmów, a w zamian pomożemy w reklamie i będziemy organizowali wspólne giveawaye. Ważne, żeby Twoje filmy potrafiły nas czymś zainteresować 😉

Jeśli chcesz do nas dołączyć to pisz do nas na maila: PALADINSPOL@GMAIL.COM lub w wiadomości prywatnej na FanPage: https://www.facebook.com/PaladinsPolandPL. W treści wiadomości podaj nam link do Twojego kanału.


Oczywiście jeśli macie jakiekolwiek pomysły na rozwój strony to też możecie nam dać znać, a postaramy się zrobić co w naszej mocy żeby ten pomysł zrealizować! W końcu chcemy nasz portal prowadzić wspólnie z Wami! W najbliższym czasie będziemy starali się zadawać Wam pytania na naszym FanPage, w których będziemy pytali o tym jak mają wyglądać pewne rzeczy na stronie, discordzie itp.

WRACAMY DO GRY! 😀

Lukash

Lukash

Nazywany polskim symbolem kappy, student informatyki, wielki fan Marvela i serii Assassin’s Creed. Udaje, że zna się na grafice. W Paladins gra od CB10 i zna się na tej grze jak Sombra na hackowaniu.
Lukash

Latest posts by Lukash (see all)

 • Michał Serafin

  od ilu lat mozna byc?

  • Lukash

   Dobrze mieć chociaż te 16 lat, żeby się jakoś zaaklimatyzować do ekipy