Nowa mapa w Chinach!

Nowa mapa w Chinach!

Wczoraj w Chińskiej wersji Paladins zadebiutowała nowa mapa – The Maple Leaves Court!


Jeśli graliście już wcześniej na mapach testowych to możecie kojarzyć tą mapkę. Wcześniej była ona dostępna w Paladins pod nazwą Sunken City (gameplay z mapy testowej dla porównania wrzucimy niżej). Nie chcę rozpisywać się zbyt długo, bo raczej wszyscy są ciekawi jak prezentuje się nowa mapa w praktyce, ale z kilku ciekawostek mogę napisać, że:

  • Po raz pierwszy do chińskiej wersji gry została dodana nowa zawartość wcześniej niż do „naszej” wersji gry. Nie oznacza to jednak, że Chińczycy są o jedną aktualizację przed nami, ponieważ oprócz tej mapy nie zostało dodane tam nic nowego (za to my w OB66 oprócz tej mapy możemy spodziewać się m.in. nowego trybu Battleroyale, jak zawsze sporo nowych skinów.. i może coś więcej)
  • Mapa ta ma powiązanie z historią Jenosa.
  • Jest to jedna z niewielu map, na której możemy znaleźć teleport.

Już bez zbędnego przedłużania, zapraszamy na gameplay od Nany (zostawcie Jej jakiś komentarz i suba, żeby miała dalszą motywację do nagrywania takich ciekawostek z Chin):


Dla porównania łapcie jeszcze gameplay z tej samej mapy w wersji testowej od Arkaela:


Dla tych, którzy nie znają angielskiego to oczywiście zapraszamy jeszcze do naszego Fejmussa, który zrobił swój komentarz do filmu Nany:


Jak Wam się podoba nowa mapa? Czekacie na nią? 😀

Lukash

Lukash

Nazywany polskim symbolem kappy, student informatyki, wielki fan Marvela i serii Assassin’s Creed. Udaje, że zna się na grafice. W Paladins gra od CB10 i zna się na tej grze jak Sombra na hackowaniu.
Lukash

Latest posts by Lukash (see all)