HiRezAlyssa bierze urlop z powodów zdrowotnych

HiRezAlyssa bierze urlop z powodów zdrowotnych

HiRezAlyssa ogłosiła niedawno na swoim Tweeterze o swoim chwilowym niedysponowaniu. Jak długo to potrwa i czym jest spowodowane?Taką oto wiadomość przekazała niedawno HiRezAlyssa całej społeczności Paladins. Pod linkiem podanym w powyższym tweecie możemy przeczytać pełną wiadomość od Naszej rudowłosej ikony HiRez:

 

Witajcie, drodzy przyjaciele! Jest to sprawa personalna i niezwykle delikatna. Ciężko mi o tym mówić, więc bądźcie ze mną!

Jestem zmuszona wziąć krótką przerwę od pracy, by skupić się na moim zdrowiu. Ostatnio zmagam się z niezwykle dotkliwym problemem zdrowotnym, mianowicie chorobą autoimmunologiczną. Moje leki przestały działać już rok temu. Próbowałam to zwalczać ze wszystkich sił, lecz mój stan się pogorszył i obecnie nie jestem w stanie funkcjonować normalnie. Rozpoczęłam chemioterapię, po której widzę niewielką poprawę, więc głęboko żywię nadzieję, że po tej krótkiej przerwie będę w stanie przywdziać spodnie i wrócić do żywych!

Proszę jednak, byście się nie martwili! Życie sprowadza Nas czasem do parteru, lecz to sprawia jednak, że bardziej doceniamy te lepsze dni. Jestem niezwykłą szczęściarą, że pracuję w firmie, która ceni moje zdrowie i namawia mnie do wzięcia wolnego. Jestem niezwykle wdzięczna za posiadane wsparcie ze strony współpracowników, przyjaciół, rodziny oraz WAS! Nie będzie mnie tylko kilka tygodni, a w międzyczasie zastąpią mnie HiRezJuJu oraz HiRezAvialence. Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam, że byłam bardziej nieobecna w ostatnich dniach. Nie mogę się doczekać, by wrócić do gry oraz społeczności, którą KOCHAM!

Kocham Was wszystkich mocno! Proszę, dbajcie o siebie mentalnie, duchowo i fizycznie i pamiętajcie, że czasem dobrze jest nie czuć się dobrze. Do zobaczenia wkrótce! <3

 


Miejmy nadzieję, że Alyssa szybko wróci do pełni zdrowia, bo jednak brak tak niezastąpionej osoby, jak Ona, byłby naprawdę bolesny. Trzymajmy więc kciuki i wspierajmy ją! <3

Preyas

Preyas

Właściciel at Paladins Poland
Niewyżyty humanista i pasjonat kawy oraz książek fantasy. Maniak uniwersum Wiedźmina i twórczości Leigh Bardugo. Założyciel i współwłaściciel portalu Paladins Poland. Zgryźliwy, niekiedy wredny i wulgarny, lecz oddany i pomocny.
Preyas

Latest posts by Preyas (see all)