Khan następnym czempionem!

khan paladins vanguard

To już pewne Khan, czyli Vanguard będzie kolejnym czempionem w królestwie!


Dwa miesiące temu do Paladins zawitało dawno wyczekiwane lore. Jeżeli ktoś czytał je uważnie może pamięta historie Lian. Jest tam napisane, że razem ze swoim generałem przybyła ona na wezwanie Sędziego, aby reprezentować Dom Aico i walczyć z Ruchem Oporu.


Khan, znany z wcześniejszych datamining-ów jako Vanguard, będzie najprawdopodobniej tankiem. Wskazuje na to umiejętność tarczy i jego rola w historii, czyli ochroniarz Lian. Można go już dostrzec w filmie Paladins – Lore Cinematic – „A Realm Divided”, a dokładnie w 1:20 i 2:19 po prawej stronie.


Z jego kwestii można wywnioskować, że nie przepada on za Ska’drinami (np. Talusem), bo według niego nie mają oni honoru.

Drugą ciekawą wypowiedzią jest nazwanie Terminusa „kamiennym potworem” i kwestionowanie jego motywacji. Prawdopodobnie Khanowi nie podoba się to, że musi walczyć z nim po tej samej stronie. Widać, iż ważna jest dla niego godność, a współpraca z kimś kto nie zna lęku i nie waha się atakować innych za bardzo mu nie pasuje.

Oprócz tego wrzucamy jeszcze kilka jego kwestii związanych z Lian lub pokazujących jego charakter:


Oprócz tarczy Khan ma jeszcze umiejętność szarży oraz walczy on za pomocą śrubowego i zwykłego pistoletu. Nowa postać zostanie dodana pewnie w OB66, czyli około początku marca, więc nie pozostaje nam nic innego tylko czekać ze zniecierpliwieniem.


News by Domin1519 & Lukash | PaladinsPoland.pl

Latest posts by Domin1519 (see all)

 • Adamuu

  O BOZIU!!! Wkońcu moja Lian będzie miała shipa z kimś innym niż Zhinem ^^

 • Maciek Lubos

  I kolejny update, mój net tego nie wytrzyma

  • Lukash

   Niestety aktualizacja do OB66 będzie całkiem spora.. łączę się w cierpieniu 🙁