Story mode w Paladins!?

Story mode w Paladins!?

Niedawno do zespołu Paladins został przeniesiony HirezChris. Wcześniej pracował on jako producent wykonawczy w Smite, a teraz ma takie samo zadanie w naszej grze…


Jeśli nie wiecie, co robi producent wykonawczy, to jest to osoba, która nadzoruje nad powstawaniem gry. Jednak nie jest to sensacją, bo zmiany w pracownikach czy zatrudnianie nowych ludzi to żadna nowość. Ważne jest to co zadziało się na jego Tweeterze.


Pod jednym z jego postów została zadana prośba o możliwość dodana trybu z otwartym światem lub trybu z historią (story mode). Niedługo potem odpowiedział żartobliwie, że chyba czyta mu w myślach. Daje to naprawdę duże nadzieje, jeśli chodzi o story mode, ponieważ w Smite już coś takiego występuje. Są m.in. coroczne Odyseje, które zabierają nas w podróż po całym świecie, czy Przygody rozwijające w zabawny sposób lore.


Tymczasem ludzie na Redditcie zachwalają Chrisa za świetną robotę i liczą na to, że uda mu się doszlifować losy czempionów przed oficjalną premierą. Tak więc czekamy na rozwinięcie sprawy oraz trzymamy kciuki, aby było to coś w wielkim stylu.


News by Domin1519 | PaladinsPoland.pl

Domin1519

Domin1519

Imię: Dominik
Zainteresowania: Gry i spanie
Cechy szczególne: Pechowiec (myśli że awatar coś pomoże)
Sukcesy: Jest w Ekipie Paladins Poland
Domin1519
  • Przemysław Mleczak

    proŚba proŚba się pisze a nie proŹba XDDD