Będzie można kupić stary voice pack Willo

stary głos willo

Jak zapewne wiecie, ostatni patch przyniósł zmianę podstawowego głosu Willo. Z piskliwego, dziecinnego głosiku stał się on nieco poważniejszy i dojrzalszy. Dla tych, którzy woleli jednak stary głos mamy dobrą wiadomość.


Jeden z użytkowników Twittera zapytał się HiRezMartiniego o ewentualną możliwość zakupu starego voice packa dla Willo. Odpowiedź powinna zadowolić fanów poprzedniej wersji wróżki:

 

old willo voice pack


Nie wiadomo kiedy konkretnie tak się stanie, nie jest znana również cena tego voice packa. Możemy jednak przypuszczać że będzie można go kupić w najbliższej przyszłości, najdalej przy okazji wprowadzenia na serwery patcha OB 68. Cena również powinna być symboliczna, patrząc na wcześniejszą sytuację z visual reworkiem Ruckusa. Będziemy was na bieżąco informować o postępach sytuacji, tak więc wyczekujcie na nowe informacje!


News by Ryszelie | PaladinsPoland.pl

Ryszelie

Ryszelie

Miłośnik mongolskich bajek (ulubione to Kill la Kill i Fairy Tail, Boku no Hero Academia) oraz muzyki potocznie rozumianej jako cięższe brzmienia (Alestorm, Kabanos, Nocny Kochanek, Korpiklaani, z lżejszych The Offspring, Toy Dolls, Skillet, Talco). Obecnie student 3. roku prawa w Szczecinie, ale spokojnie, nie jest wege i nie chodzi na crossfit. Słowianin z krwi i kości, nie rusza się z domu bez uszanki i butelki wódki.
Ryszelie

Latest posts by Ryszelie (see all)