Jak zastąpić Radiant Chesty?

radiant

Wielu ludzi na różnych forach społecznościowych dotyczących Paladins zadaje sobie pytanie:
„Co zrobić z nadmiarem złota?”


Otóż pewien użytkownik reddita wpadł na genialny pomysł, dzięki któremu nasze przepełnione złotem wirtualne sakiewki mogłyby zostać szybko opróżnione.
Oto przed wami koncepcja „Srebrnej skrzyni”:


DrYoshiyahu pisze:

Sugeruję zmianę nazwy promieniującej skrzyni na srebrną skrzynię, oraz wypełnienie jej wszystkimi rzadkimi, oraz zwykłymi (recolor) skinami, pakietami dźwiękowymi i sprejami.


Użytkownik argumentuje swój pomysł następująco:

  • Wygląd promieniującej skrzyni jest zbyt dobry, aby ją po prostu porzucić
  • Srebrny, Złoty i Diamentowy motyw pasuje idealnie do koncepcji skrzyń, i „Srebro” nadaje się doskonale do wyglądu promieniującej skrzyni.
  • Potrzebujemy jakiejś możliwości zakupu recolorów. Sądzę, że każdy z nich powinien być możliwy do zakupu za pośrednictwem złota, ale mogły by one również być możliwe do zakupu poprzez Srebrną Skrzynie, która była by możliwa do zakupu za złote monety.
  • Potrzebujemy również możliwości zakupu karcianych sprejów, od kiedy to wszystkie karty są dostępne dla wszystkich bez potrzeby grindu. Dlatego świetną sprawą było by wrzucenie ich do Srebrnej Skrzyni dostępnej za złoto. Spreje nie są czymś niezwykłym na tyle by kupować je za kryształy.
  • Od kiedy zwykłe pakiety głosowe są możliwe do kupienia za złoto, fajną rzeczą było by wsadzenie ich również do Srebrnej Skrzyni, aby powstała możliwości zagarnięcia ich z małą zniżką.
  • I na koniec jeżeli chcielibyście totalnie zapakować skrzynie, to moglibyście dać tam również skiny masterii do których dany gracz ma dostęp.

Co sądzicie o takim pomyśle zmiany promieniującej skrzyni? Podoba wam się motyw zakupu rzadkich skórek, recolorów, sprejów i pakietów głosowych? A może macie jakieś własne i ciekawe pomysły na skrzynki w Paladins? Dajcie nam znać !


Źródło: https://www.reddit.com/r/Paladins/comments/82cxiz/suggestion_rename_the_radiant_chest_to_silver/


News by Soulhedge | PaladinsPoland.pl

Soulhedge

Soulhedge

Najlepszy tank pod słońcem, był już 17 razy w diamencie, gra w Paladins od 2016 roku, uwielbia spanie i chińskie bajki, ale znajduje też czas na wiele innych zainteresowań, często można go spotkać na naszym discordzie gdzie prawie codziennie w okolicach godziny 20 poszukuje ludzi do wspólnych gierek.
Soulhedge

Latest posts by Soulhedge (see all)

  • SerdeleQ

    Genialny pomysł, tylko żeby ZNOWU z ceną nie przesadzili.