Archiwum

Weekend z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP

Apsik! Kichnięcie Evie spowodowało potężną burzę lodową, a prognoza zapowiada Kryształy! Załóżcie swoje ulubione zimowe ubrania i wyruszajcie do Królestwa, by wziąć udział w wydarzeniu z Burzą Kryształów i podwójnymi punktami VIP trwającym od piątku aż do niedzieli!

lian poradnik karty legendarne

Jakie karty legendarne są najlepsze dla najbogatszej mieszkanki Królestwa – potomkini szlacheckiego rodu, Lian? Sprawdźcie sami w kolejnej odsłonie cyklu „Karty Legendarne”!

star wars paladins

Witamy po raz kolejny w przeglądzie easter eggów Paladins. Tym razem postanowiliśmy zmanipulować czas i przestrzeń i omówimy nawiązania skórek, które pojawiły się w najnowszej aktualizacji. Powiem krótko – fani „Gwiezdnych Wojen” mogą czuć się tym razem ukontentowani 😀

Darmowe skiny za oglądanie turnieju na Twitch!

Paladins wraca z transmisjami na platformę Twitch! Z okazji nadchodzących, esportowych wydarzeń podczas oglądania rozgrywek będziecie mieli okazję zgarnąć darmowe skiny do gry! O jakie konkretnie chodzi? Sprawdźcie sami!

Datamining OB63

Co ciekawego pojawiło się w plikach gry przy aktualizacji OB63? Nie ma tego zbyt wiele jednak z pewnością zasługuje na uwagę! Zapraszamy do lektury.

lepsze skrzynie w paladins

Wiele graczy z długim stażem w Paladins cieszyło się na powrót Złotej Skrzyni, jednak radość nie trwała zbyt długo na wieść o tym, że pojawią się w niej przedmioty tylko na chwilowe wypożyczenie. Jak zareagowało na to Hi-Rez Studios? Sprawdźcie sami!

Jesienny LAN Paladins - Informacje

Po 5 tygodniach rywalizacji na scenie Amerykańskiej i Europejskiej, z przyjemnością ogłaszamy format, drabinkę i informacje o transmisjach dla Paladins Fall PPL LAN oraz Paladins World Championship Qualifier LAN.